COVID-19 info: We think about your safety
Quick inquiry
Medora-Hero

Plaże w centrum Podgory


Plaże w centrum Podgory znajdują się przed lokalnymi hotelami, tuż przy głównej promenadzie. Plaże centralne o długości jednego kilometra są najczęściej odwiedzanymi plażami w Podgorze. Ich atrakcyjność podnosi bliskość głównej promenady miasta, która jest zamknięta dla ruchu samochodowego i przy której znajdują się liczne restauracje, bary i sklepy. Plaże są skąpane w ciepłym słońcu, a niektóre części są chronione naturalnym cieniem sosen wznoszących się nad promenadą.

Wejście do pięknego, niebieskawego morza jest łatwe i stopniowe, a morze jest ekologicznie zdrowe.

Plaże są schludne i czyste, a goście mogą korzystać z pryszniców i przebieralni lub za dodatkową opłatą wynająć leżaki i parasole.

Jeśli chcesz być w centrum wydarzeń, te plaże są dla Ciebie idealne. W miesiącach letnich wypełniają je ożywione odgłosy promenady, szum gości oraz odgłosy sportów i zabaw wodnych, takich jak przejażdżki skuterami wodnymi, parasailing, przejażdżki na „bananie” itp.

Najbardziej znana i największa plaża w centrum to ta przed hotelem Medora Auri. Plaża żwirowa przeznaczona dla gości hotelowych i innych osób odwiedzających miasto, przystosowana dla osób niepełnosprawnych, z rampą wjazdową i windą do morza.

Jeśli jesteś miłośnikiem kąpieli i plażowania w zacisznych zatoczkach Robinsona Crusoe, które zapewniają pełną prywatność, Podgora również oferuje takie plaże, ale będziesz musiał sam zwiedzać okolicę, bo to najpilniej strzeżona tajemnica każdego nadmorskiego kurortu turystycznego.

Plaża Plišivac


Plaża Plišivac znajduje się na północ od centrum miasta i słusznie jest uważana za najpiękniejszą plażę w Podgorze. Pokryta jest przyjemnym drobnym żwirkiem, który przy linii wodnej zamienia się w piasek, dzięki czemu wejście do czystego morza jest równie przyjemne jak chodzenie po piaszczystym dywanie. Zatoka Plišivac ma ponad 1 km długości, a niektóre czeęści są dość wąskie, choć z wystarczającą ilością miejsca na przyjemny pobyt. Chociaż pozornie jest daleko od zgiełku Podgory, nie szukaj spokoju i samotności na tej popularnej plaży w lipcu i sierpniu, ponieważ wielu gości decyduje się na relaks i cieszenie się letnimi zajęciami. W głębi lądu rosną sosny, które zapewniają naturalny cień, a napoje można znaleźć w pobliskich restauracjach i kawiarniach.
Plaża Plišivac

Plaża Dračevac


Plaża Dračevac znajduje się około 1 km na północ od centrum Podgory, w kierunku Tučepi. Ma około 400 metrów długości i jest pokryta pięknymi białymi zaokrąglonymi kamykami, które w połączeniu z turkusowym morzem tworzą imponującą wizualnie scenę. Jest to jedna z najpopularniejszych plaż dla nudystów na Riwierze Makarskiej. Jest otoczona gęstymi sosnami i inną śródziemnomorską roślinnością, która tworzy naturalny cień. Wejście do morza jest stopniowe i bardzo przyjemne. Chociaż ta plaża nie ma przebieralni, pryszniców i toalet, a najbliższe punkty gastronomiczne znajdują się w odległości krótkiego spaceru od promenady Podgora, ta plaża podbije Cię swoim naturalnym pięknem i wyjątkowym urokiem.
Plaża  Dračevac

Plaża Garma


Plaża Garma w zatoczkach Garmy przyciąga nudystów, romantyczne pary, pragnące prywatności rodziny z dziećmi i tych, którzy nie są fanami dużych miejskich plaż. Plaża pokryta jest żwirem i kamieniami, otoczona małymi skałkami i sosnami. Kolor morza to piękny turkus, a wejście do wody jest proste i stopniowe.
Plaża Garma

Plaża Sutikla


Plaża Sutikla znajduje się w pobliżu kempingu Orbis w kierunku wsi Čaklje. Jest to plaża żwirowa z naturalnym cieniem sosen. Plaża jest wąska, a dostęp do morza przyjemny. W pobliżu znajdują się bary i restauracje, dlatego ta plaża jest popularna wśród młodszych ludzi, ale także wśród rodzin ze względu na łatwe wejście do morza i bliskość restauracji.
Plaża Sutikla

Plaża Čaklje


Plaża Čaklje to centralna plaża w miejscowości Čaklje. Piękna plaża żwirowa z czystą wodą i łagodnym i stopniowym wejściem do wody, częściowo jest porośnięta sosnowym cieniem i blisko wielu restauracji, dlatego w lipcu i sierpniu często jest wypełniona gośćmi – zwłaszcza rodzinami z dziećmi.
Plaża Čaklje
Choose a room Choose a room
Contact us