COVID-19 info: We think about your safety
Quick inquiry
Medora-Hero

Bezstarostné prázdniny s dětmi

Ciesz sie basenami


Hotel Medora Auri oferuje baseny dla dzieci i dorosłych. Zarówno baseny, jak i otaczające je pokoje to dziecięcy raj, w którym mogą naprawdę dobrze się bawić, wygłupiać i aktywnie spędzać czas.
 
Celem tych zajęć jest umożliwienie rodzicom odpoczynku i pełnej kontroli nad swoimi dziećmi i wszystkimi zajęciami sportowymi, w które są zaangażowani. Wszystkie nasze działania związane są ze sportem, spotkaniami towarzyskimi i wzajemną animacją, która dzięki różnym ciekawym zajęciom odciągnie Twoje pociechy od telewizji i innych elektronicznych gadżetów.
Ciesz sie basenami

Klub dla dzieci w hotelu


Klub dla dzieci jest otwarty od soboty do czwartku i pracuje na 2 zmiany: od 10:00 do 13:00 i od 16:00 do 18:00. Nasi wykształceni i licencjonowani animatorzy opiekują się Twoimi bliskimi na 2 zmiany, w grupach liczących od 6 do 12 dzieci. Klub dla dzieci jest przeznaczony dla dzieci w wieku od 4 do 12 lat. Niektóre z zajęć, które dla Ciebie przygotowaliśmy, to nieformalne spotkania, imprezy i nieformalne spędzanie czasu. Przygotowaliśmy również gry planszowe, warsztaty kreatywne oraz proste i zabawne gry, organizowane przez animatora.
Klub dla dzieci w hotelu

Plac zabaw dla dzieci


Na pięknej plaży pod hotelem Medora Auri znajduje się plac zabaw ze zjeżdżalnią i wspinaczkami, z których można korzystać w godzinach wieczornych, ponieważ są one podświetlone projektorami. Podczas gdy dzieci bawią się na placu zabaw, rodzice mogą cieszyć się bliskością w koktajl barze INDIGO przy orzeźwiających napojach i relaksującej muzyce lub na leżakach na plaży.
Plac zabaw dla dzieci
Choose a room Choose a room
Contact us